SYDV’ler En Az Okuryazar En fazla 50 Yaş Olan 17 Kamu Personeli Alım İlanı

SYDV’ler En Az Okuryazar En fazla 50 Yaş Olan 17 Kamu Personeli Alım İlanı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yapılan ilanlarla yaşlı bakım ve evde bakım, temizlikçi(Temizlik Personeli) kamu alımı yapılacak. SYDV en az okuryazar alım.

Yapılan ilanlarla SYDV ler bünyesine 14 kişi evde bakım ve yaşlı bakım kamu personeli, 3 kişi temizlikçi olmak üzere 17 kişi SYDV kamu personeli alınacak.

Temizlikçi(Genel Temizlik) 3 işi Çerkeş SYDV bünyesine alınacak olan personellerin Türk Vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması, yaşlı bakım ve veya engelli bakım sertifikasına sahip olmaları(Zorunlu olmayıp tercih sebebi olacak), Çerkeş ilçesinde ikamet etmek ve 45 yaşının altında olmak, işin niteliği sebebiyle kadın olmak, adli sicil kaydı bulunmamak şartları bulunmaktadır. Başvuracak adayların 14 Ocak 2020 tarihi ile 20 Ocak 2020 tarihleri arasında başvurularını Çerkeş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapması gerekmekte.

Temizlik Personeli Yaşlı ve Engelli Bakımı personeli 11 kamu personeli Altınordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına alınacak. Alınacak personellerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını bitirmiş 50 yaşını tamamlamamış olan, Ordu ili Altınordu ilçesi sınırlarında son başvuru tarihi itibariyle en az 6 ay süreyle ve kesintisiz şekilde ikamet etmiş olmak, geriatri bölüm mezunları tercih sebebi olacak. Başvuracak adayların 17 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını Altınordu SYDV Başkanlığı Saray Mah.Ulukonak Cad. No:1 adresine yapılması gerekmekte.

Yaşlı ve Evde Bakım personeli 3 kişi bayan kamu alımı Mihalgazi SYDV ye yapılacak olup adayların T.C Vatandaşı olması, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olması, Mihalgazi merkez ve mahallerinde ikamet ediyor olmaları, 18 yaşını bitirmiş 45 yaşını doldurmamış olması, en az okuryazar olması şartları bulunmakta. Başvuracak adayların 17 Ocak 2020 tarihine kadar İstiklal Mah. Atatürk Cad. No:11 Hükümet konağı Mihalgazi/Eskişehir adresine yapmaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2020