SYDV’ler KPSS siz En Az İlkokul Mezun 29 Kamu Personeli Alıyor

SYDV’ler KPSS siz En Az İlkokul Mezun 29 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesine en az ilkokul mezun şartsız, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları habe

Türkiye geneli SYDV’lere 29 kamu personeli alımı başvuruları devam ediyor.Kamu alımlarını Çankırı Çerkeş SYDV, Giresun Alucra SYDV, Ankara Nallıhan SYDV, Zonguldak Çaycuma SYDV, Artvin Ardanuç SYDV, Çorum Alaca SYDV ve Burdur SYDV leri bünyesine 29 kişi kamu personeli alınacak.

Çerkeş SYDV bünyesine alınacak 3 temizlik görevlisi kamu alımında adaylar 6 ay sözleşmeli olarak alınacak, yaşlı bakım ve engelli bakım sertifikasına sahip olmak, Çankırı Çerkeş ilçesinde ikamet etmek ve 45 yaş altında bulunması, adayların kadın olması en az ilkokul mezunu olmak şartları bulunmaktadır. Çerkeş SYDV bünyesine alınacak olan 3 temizlik personeli alımı için başvurular 14 Ocak tarihinde başlamış olup 20 Ocakta son bulacak. Başvurular Çerkeş SYDV ye yapılacak.

Alucra SYDV bünyesine alınacak 3 temizlik görevlisi kamu alımında adaylar 11 ay geçici süreli olarak alınacak, Geriatri mezunu olmak veya hasta yaşlı bakım konularında sertifika sahibi olması, Alucra ilçesinde ikamet etmek ve 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak şartları bulunmakta. Giresun Alucra SYDV bünyesine alınacak olan 3 temizlik personeli alımı için başvurular 17 Ocak tarihinde başlamış olup 24 Ocakta son bulacak. Başvurular Alucra SYDV ye yapılacak.

Nallıhan SYDV bünyesine alınacak 5 Hasta ve yaşlı bakım elemanı kamu alımında adaylar 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçici süreli olarak alınacak, adayların hasta ve yaşlı bakım sertifikası olması, en az okuryazar olması, adli soruşturma sonucunda çalışmasına engel bir durum bulunmaması, Nallıhan merkez ve mahallelerinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak şartları bulunmakta. Anakara Nallıhan SYDV bünyesine alınacak olan 5 yaşlı bakım personeli temizlik personeli alımı için başvurular 15 Ocak tarihinde başlamış olup 22 Ocakta son bulacak. Başvurular Yazı Mah. Muhsin  Yazıcıoğlu Caddesi Hühümet konağı Nallıhan Ankara adresine yapılacak.

Çaycuma SYDV bünyesine alınacak 4 temizlik temizlik personeli işçi kamu alımında adaylar geçici süreli olarak alınacak, en az lise mezunu veya Geriatri mezunu olanlar veya hasta yaşlı bakım konularında sertifika sahibi olanlara öncelik verilecek, Zonguldak Çaycuma ilçesinde son başvuru tarihi itibariyle 6 ay süreyle kesintisiz ikamet ediyor olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak şartları bulunmakta. Zonguldak Çaycuma SYDV bünyesine alınacak olan 4 temizlik personeli alımı için başvurular 21 Ocak tarihinde başlayacak olup 23 Ocakta son bulacak. Başvurular Çay Mahallesi Hükümet konağı Kat:1 adresine yapılacak.

Artvin Ardanuç SYDV bünyesine alınacak 7 kişi kamu personeli alımında 5 temizlik görevlisi, 2 kişi bay şoför kamu alımında adaylar 6 ay geçici süreli olarak alınacak, hasta ve yaşlı bakım kursu veya özürlü bakım kurs belgesine sahip olması, en az 6 aydır Ardanuç ilçe merkezinde ikamet ediyor olmak, 2 şoför alımında erkeklerin en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması şartları bulunmakta. Artvin Ardanuç  SYDV bünyesine alınacak olan 5 temizlik personeli ve 2 şoför alımı için başvurular 15 Ocak tarihinde başlamış olup 22 Ocakta son bulacak. Başvurular Hükümet konağı Ardanuç SYDV ye yapılacak.

Alaca SYDV bünyesine alınacak 4 temizlik görevlisi, 1 Şoför kamu alımında personeller geçici süreli olarak alınacak, Çorum Alaca Alucra ilçesinde ikamet etmek bayan olmak, ehliyeti olmak şartları bulunmakta. Çorum Alaca SYDV bünyesine alınacak olan 4 temizlik personeli, 1 Şoför alımı için başvurular 17 Ocak tarihinde başlamış olup 20 Ocakta son bulacak. Başvurular Alaca SYDV ye yapılacak.

Burdur SYDV bünyesine alınacak 3 temizlik görevlisi kamu alımında adaylar geçici süreli olarak alınacak, 25 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak şartları bulunmakta. Burdur SYDV bünyesine alınacak olan 3 temizlik personeli alımı için başvurular 17 Ocak tarihinde başlamış olup 21 Ocakta son bulacak. Başvurular Burdur merkez SYDV Bahçelievler mah. stadyum cad. adresine yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: 24 Ocak 2020