Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İŞKUR 2 Kamu Personeli Alım İlanı

Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İŞKUR 2 Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanları 2020 ile en az ilkokul mezunu adaylar arasından Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bünyesine kamu personelleri alıyor.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR kamu iş ilanı ile bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 kişi Çoban Sürü Yönetim Elemanı, 1 kişi Su ürünleri gıda işleme işçisi ünvanlı kamu personelleri alınacak.

Su Ürünleri Gıda İşleme İşçisi olarak alınacak 1 kamu alımında adayların lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, Meb onaylı Gıda ve Su sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi belgesine sahip olması, adayların engelli olması, adayların Tuşba, İpekyolu, Saray/Van, Edremit/Van, Çaldıran, Bahçesaray, Van Merkez, Özalp, Muradiye, Gürpınar, Gevaş, Erciş, Çatak, Başkale ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005347281 olarak duyuruldu.

Çoban ( Sürü Yönetim Elemanı) olarak alınacak 1 kamu alımında adayların ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, Meb onaylı Sürü Yöneticiliği belgesine sahip olması, adayların kişisel durumunun eski hükümlü veya TMY olması, adayların Tuşba, İpekyolu, Saray/Van, Edremit/Van, Çaldıran, Bahçesaray, Van Merkez, Özalp, Muradiye, Gürpınar, Gevaş, Erciş, Çatak, Başkale ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005347267 olarak duyuruldu.

Van İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne alınacak İŞKUR kamu alım ilan 2020 başvurmak isteyen adayların 13 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlayabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 13 Ocak 2020