Tarım ve Orman Bakanlığı 2 Kamu Personel Alıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı 2 Kamu Personel Alıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başvuru yapılabilir durumda 2 kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Başvurular Türkiye genelinden alınacaktır. Alım daimi tam kadroda gerçekleşecekti

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS 60 puan ile 2 kamu personeli alım ilanı yayınladı. Başvurular Türkiye genelinden alınacak olup daimi kadroda ilana çıkılmıştır. Başvurular İŞKUR ilanları üzerinden verilen ilan numarası 00004992779 ile iş kurumuna online olarak veya şahsen iş kurumuna yapılabilir.

Başvuracaklardaki şartlar; İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri mezunları başvuru yapabiliyor. Kamu personeli seçme sınavı KPSSP3 60 puanı olması gerekiyor. Alınacaklar aşçı olarak görevlendirilecektir.

Sıcak mutfak ve alakart(ızgara) bölümlerinde en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olmak. Sosyal tesisçe belirtilecek çalışma saatlerinde(09.00 ile 18.00 saatlerinde veya 13.00 ile 22.00 vb) veya hafta sonu günlerinde çalışmaya bir hali bulunmamak. Sağlık açısından engel bir hali bulunmamak. Erkekler için askerlik ile ilişiği bulunmamak.

Son Başvuru Tarihi: 27 Mayıs 2019