Tarım ve Orman Bakanlığı  İŞKUR Üzerinden 4 Pozisyon 17  Personel Alıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı  İŞKUR Üzerinden 4 Pozisyon 17  Personel Alıyor

Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı yapılması için İŞKUR üzerinden ilanları yayımlamış olup,17 personel alınacağı bildirildi. Tüm detayları ile haberimizde...

Tarım ve Orman Bakanlığı  Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü İzmir iş ilanları kapsamında personel alımı yapılması için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımlamış olup, temizlik görevlisi, aşçı yardımcısı, cankurtaran, modül-kart satış elemanı  olmak üzere 17 personel alınacağı bildirildi.

Alım Yapılacak Pozisyon – Şehir – İŞKUR İlan No - Son Başvuru Tarihi

Temizlik Görevlisi  
ULUSLARARASI TARIMSAL ARAŞTIRMA VE EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
Kamu / Geçici
12 Açık Pozisyon    İL GENELİ    00006012482
4.05.2021
Aşçı Yardımcısı  
ULUSLARARASI TARIMSAL ARAŞTIRMA VE EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
Kamu / Geçici
3 Açık Pozisyon    İL GENELİ    00006012539
4.05.2021
Cankurtaran  
ULUSLARARASI TARIMSAL ARAŞTIRMA VE EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
Kamu / Geçici
1 Açık Pozisyon    İL GENELİ    00006012579
4.05.2021
Modül-Kart Satış Elemanı  
ULUSLARARASI TARIMSAL ARAŞTIRMA VE EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
Kamu / Geçici
1 Açık Pozisyon    İLÇE GENELİ    00006012593
4.05.2021

Genel Başvuru Şartları

** Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
** Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
** Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
** Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir. 
** Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
** Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
d - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
e - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
f - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
g - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
h – Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
i - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 04.05.2021 günü olup, başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor.   Bunun için öncelikle adayların İŞKUR web sitesine üye olmaları ve https://esube.iskur.gov.tr/  web adresine şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Daha sonra ilan numarasına göre arama yapılır.  Alo 170 aracılıyla da başvuru yapılabilir.
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

tarim.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 04 Mayıs 2021