Taşköprü Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Yapıyor

Taşköprü Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Yapıyor

Taşköprü Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az lise mezunu adayların başvurabileceği işçi alımı yapılacağı açıklandı.

Taşköprü Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre elektrikçi kadrosunda görevlendirmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 20 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Taşköprü Belediye Başkanlığı elektrikçi alımı başvurularında kullanılacak iş ilan numarası 00004980332 olarak belirtilmiştir.

Elektrikçi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az lise mezunu olmak, elektrikçi mesleğinde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak ve Yalova ili Termal, Çiftlikköy, Çınarcık, Armutlu, Altınova, Yalova Merkez yerleşkelerinin birinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 09.00-10.00 arasında Taşköprü Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2019