Tatildeki Mutlu Çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç

Tatildeki Mutlu Çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç

Mutlu Çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, tatil için Çeşme'de bulunuyorlar. Çift üçüncü bebeklerinin heyecanını yaşarken, çocukları Ali ve Han ile Çeşme'de birlikte görüntülendi

Bergüzar Korel, üçüncü kez anne olmaya hazırlanırken  eşi Halit Ergenç ve çocuklarıyla birlikte geçirdikleri tatilde objektiflere yakalandı.
Ünlü çift Bodrum ve Dalaman'dan sonra soluğu Çeşme'de aldı ve ailece denizin ve güneşin tadını çıkarmaya devam etti.
Engin Hepileri ile Beyza Şekerci de Korel ve Ergenç çiftine aynı plajda eşlik etti. Çocuklarıyla birlikte ünlü oyuncular keyifli vakit geçirdi. 
Bergüzel Korel, geçen yıl dünyaya gelen oğlu Han ile denizde dalgaların içinde koşarak eğlendi.

berguzel-korel.jpg


BABASININ BOYUNA GELDİ

Bergüzel Korel’in yanına Halit Ergenç ile büyük oğlu Ali de gelerek Korel’e eşlik ettiler. Ali, annesine telefondan bir şeyler gösterdi. 12 yaşında olan Ali'nin, babası Halit Ergenç'in boyuna yetiştiği dikkatleri çekti.


KOREL: "HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ ANDA GELDİ" 

Geçen haftalarda kız çocuk dünyaya getireceğini duyuran Korel, bebeklerine 'Leyla' adını vereceklerini açıklamıştı.
Bergüzel Korel, "Dünya olarak öyle zor bir süreç yaşadık ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti. Bebek haberi hiç beklemediğimiz bir anda, sürpriz bir şekilde geldi. Bundan sonra bize laf söylemek düşmez. 'Allah da onun gücünü verecek herhalde' diyorum." şeklinde konuyu açıklamıştı.
"Erkek gebeliği daha zor ve ağrılı. İnşallah böyle devam eder." İfadesini kullanan Korel, hamileliğinin rahat geçtiğini söyledi.

Son Başvuru Tarihi: 23 Temmuz 2021