Tecrübeli – Tecrübesiz 40 Temizlik Personeli Alımı

Tecrübeli – Tecrübesiz 40 Temizlik Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden 40 daimi tecrübeli-tecrübesiz personel alımı yapılması için yayımlanan ilanlar kapsamında temizlik personeli alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 40 daimi personel alımı yapılması için Belediye is ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Boğaziçi Yönetim temizlik personeli alacak.

 

Temizlik Görevlisi Büro Personeli Güvenlik Görevlisi Alımı

Beden İşçisi Ve Güvenlik Görevlisi Alımı

 

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 28 Şubat 2022 günü olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5/Genel Başvuru  internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
 

ist-temizlik.png

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2022

Popüler İlanlar