Tecrübeli Tecrübesiz En Az Ortaokul Mezun İŞKUR 400 Personel Alım İlanı

Tecrübeli Tecrübesiz En Az Ortaokul Mezun İŞKUR 400 Personel Alım İlanı

İŞKUR tarafından yapılan özel iş ilanı ile kurumsal market bünyesine 400 kişi en az ilkokul mezunu Reyon Görevlisi, Kasiyer personel alımı yapılıyor. 2020 İstanbul İŞKUR iş ilanı alım şartları neler?

Kurumsal market zinciri Mgrs marketler bünyesine İŞKUR iş ilanı ile 400 personel alımı yapılıyor. İstanbul İŞKUR iş ilanları ile Anadolu Yakasında çalıştırılmak üzere 200 kişi reyon görevlisi, 200 kişi kasiyer en az ortaokul mezunu personeller alınacak.

Reyon Görevlisi 200 personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması en az ortaokul mezunu olması, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ikametli olmaları tecrübeli tecrübesiz bütün adaylar başvurabilecek. Alınacak personeller full time, part time olarak kasiyer, reyon görevlisi, manav, kasap, satış elemanı olarak çalıştırılacak. İŞKUR iş ilan numarası 00005321982 olarak yayınlandı adayların 22 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmekte.

Kasiyer 200 personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması en az ortaokul mezunu olması, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy,Adalar ikametli olmaları tecrübeli tecrübesiz bütün adaylar başvurabilecek. Alınacak personeller full time, part time olarak kasiyer, reyon görevlisi, manav, kasap, satış elemanı olarak çalıştırılacak. İŞKUR iş ilan numarası 00005322066 olarak yayınlandı.

Adayların 22 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını firmanın internet sitesinden veya herhangi bir mağazasından yapmaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 22 Ocak 2020