Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 4 Kamu Personeli Alıyor

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 4 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine 4 kamu personeli kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ilan ile müdürlük bünyesine 4 kişi kişisel durumu engelli kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan iş ilanı ile 4 kişi Büro personeli olarak alınacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 4 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Tekirdağ İş İlanı

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Büro Personeli (İşçi) 4 kişi işçi alımında adayların erkek, kadın en az önlisans mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, EKPSS puanına sahip olması, Tekirdağ ili ikametli olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, engelli sağlık kurulu raporunda en az %40 engelli olduğunu belgelemesi şartları bulunmakta.

Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00005374630 olup son başvuru tarihi 03 Şubat 2020 olarak yayınlandı.

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş ilanı 4 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020