Temizlik Personeli Alımı En Az İlköğretim Sabah 8 Akşam 5 Çalışacak

Temizlik Personeli Alımı En Az İlköğretim Sabah 8 Akşam 5 Çalışacak

İŞKUR üzerinden 16 daimi personel alımı için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. En az ilköğretim mezunu temizlik personeli alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 16 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi en az ilköğretim mezunu temizlik personeli alımı yapacak.


TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.

isper-011.png


TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER personel alımı ilanına başvurular 20-22 Aralık tarihleri arasında yapılacak olup başvurular kariyer.ibb.istanbul Genel Başvuru adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 22 Aralık 2021

Popüler İlanlar