THY 2019 Yılı Personel Alımı (Öğrenci veya mezun)

THY 2019 Yılı Personel Alımı (Öğrenci veya mezun)

THY Take-off 2019 yılı personel alımı ve part-time yeni mezun veya öğrenci alımı ilanlarını yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Öğrenci şartları ve take-off 2019 personel alımı detayı ve kimler

THY Take-Off 2019 yılı personel alımı ve part-time yeni mezun veya öğrenci alım ilanları yayınladı. Take-off nedir ve kimler başvurabilir. Yeni mezun veya öğrenci alımlarında hangi şartlar aranıyor. Başvuru bitiş tarihi ne zaman işte tüm detaylar. Başvuru adresi aşağıya ilave olarak eklenmiştir.

TK TaKe-off Nedir? Havacılık sektörünün rekabetçi, hızlı gelişen, eğlenceli dünyasının kapılarını aralayacak, Türk Hava Yolları’nda yeni işine ilk adımı atabilmeni sağlayacak bir yetenek programı!

Kimler Başvurabilir? Üniversitelerin lisans son sınıf, yeni mezun* veya yüksek lisans öğrencileri, Yeni mezunlar için lisans mezuniyet tarihi üzerinden 2 yıl geçmemesi gereklidir. Yüksek lisans öğrencileri için lisans mezuniyet tarihi üzerinden 3 yıl geçmemesi gereklidir. İyi derecede İngilizce bilenler, Gelişimine önem veren, yeni ve uygulanabilir fikirler üretebilen, takım çalışmasına yatkın olan herkes başvurabilir.

Part-Time Öğrenci alımı için; T.C. vatandaşı olmak, Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3.sınıf öğrencisi olmak ve olduğunu belgeleyebilmek. 100’lük sistemde en az 70, 4’lük sistemde en az 2,72 genel not ortalamasına sahip olmak ve olduğunu belgeleyebilmek, İstanbul’daki ofislerde çalışılacak olup haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere, en fazla 30 saat çalışabilmek, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak).

Bilgi teknolojileri alanı part-Time; Bilişim alanına ilgi duyan, Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, Proaktif ve analitik düşünce yeteneğine sahip, Araştırmaya ve öğrenmeye açık, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Düzenli raporlama ve dokümantasyona önem veren, MS Office araçlarını iyi seviyede bilen part-time olarak alım yapılacaktır.

Aranan Nitelikler; Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, Proaktif ve analitik düşünce yeteneğine sahip, Araştırmaya ve öğrenmeye açık, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek olması gerekmektedir.

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana kurumsal web sitesi üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve kurumsal web sitesi başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

15 Mart 2019 tarihine kadar yayında kalacaktır. Sınıf şartını belgeleyebilmek için, “Eğitim Bilgilerim” kısmında “Lisans” alanında yer alan “Dosya Seç” kısmından “Öğrenci Belgesi” yüklenmesi zorunludur. Genel not ortalaması şartını belgeleyebilmek için, “Ana Sayfam” kısmında yer alan “Özgeçmiş Eklentileri” kısmından “Öğrenci Not Dökümü” yüklenmesi zorunludur. Belge kontrolünden sonra ilan kriterlerini sağlayan adayların tümü Sözel/Sayısal Yetenek ve İngilizce yazılı sınavına davet edilecektir. Sınavda başarılı olan adaylar; kişilik envanteri, grup değerlendirmeleri ve birebir mülakat süreçlerine davet edilecektir.

THY ilanlarına başvuru için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2019