Tokat Hatipli Belediyesi İŞKUR ile İlkokul Mezun Kamu Personelleri Alıyor

Tokat Hatipli Belediyesi İŞKUR ile İlkokul Mezun Kamu Personelleri Alıyor

 İŞKUR kamu iş ilanı ile Tokat Hatipli Belediyesi bünyesine İlkokul mezunu kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

İŞKUR iş ilanı ile Tokat Hatipli Belediyesi Bünyesine ilkokul mezunu kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Alınacak personeller 1 kişi Makam Şoförü, 1 kişi iş makinesi operatörü ünvanıyla alınacak.

Alınacak kamu personelleri Cumhuriyet Cad. Hatipli Kasabası Başçiftlik Tokat adresinde çalıştırılacak olup daimi ve tam zamanlı çalıştırılacak. Başvurular Tokat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yapılacak ve alınacak personeller asgari ücret verilecek.

Alımlarda İŞKUR başvurusu sonrasında 28 Şubat 2020 tarihinde Niksar Noterliğinde saat 11:00 da kura çekilecek.

Tokat İş İlanı

Hatipli Belediye Başkanlığı

Makam Şoförü 1 kişi kamu alımında adayların ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, E sınıfı belgesine sahip olmaları, Başçiftlik ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005413674 olarak ilan edildi.

İş Makinesi Operatörü olarak alınacak 1 kişi kamu alımında alınacak personel kepçe operatörü olarak çalışacak adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Başçiftlik ikametli olması, E sınıfı sürücü belgesi olması, 8 yıl deneyimli olması, Forklif ve Kepçe Operatörü sertifikası olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005413748 olarak ilan edildi.

Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden ya da alo 170 hattı üzerinden 24 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 24 Şubat 2020