Toprak Mahsülleri Ofisi En Az Lise Mezunu 231 Teknisyen Memur Alımı Yapıyor

Toprak Mahsülleri Ofisi En Az Lise Mezunu 231 Teknisyen Memur Alımı Yapıyor

Toprak Mahsülleri Ofisi tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda 231 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Toprak Mahsülleri Ofisi, yayınladığı personel alımı ilanlarında; anbar memuru, ekonomist, eksper, itfaiyeci, kimyager, memur, muhasebeci, mühendis, mütercim, sekreter ve teknisyen kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 231 personel alımı yapacağını açıkladı.

231 personel alımı başvuruları ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 18 Temmuz 2019 tarihi gün bitimine kadar yapılacaktır. Başvuru ücreti 20 TL olarak belirtilmiştir.

Toprak Mahsülleri Ofisi 231 teknisyen memur alımında adaylar farklı illerde görevlendirilecek olup ilana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir.

İstihdam edilecek olan personeller; Adıyaman, Ankara, Afyonkarahisar, Balıkesir, Bitlis, Çorum, Diyarbakır, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Giresun, Hatay, Iğdır, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Mersin, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon ve Uşak illerinde istihdam edilecektir.

Toprak Mahsülleri Ofisi 231 personel alımı için adaylarda aranan şartlar farklılık göstermektedir. Adaylarda aranan şartlara ulaşmak için tıklayınız.

ÖSYM tarafından adaylarda aranan özel şartlara ulaşmak için tıklayınız. Ortaöğretim mezunu adaylar için nitelik kodları için tıklayınız. Önlisans mezunu adayların kullanacağı nitelik kodları için tıklayınız. Lisans mezunu adaylar nitelik kodları için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 18 Temmuz 2019

Popüler İlanlar