TSK Lise Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

TSK Lise Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Türk Silahlı Kuvvetleri Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü tarafından lise mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

Türk Silahlı Kuvvetleri Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü yayınladığı personel alımı ilanında Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 13 Mayıs 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004969499 olarak belirtilmiştir.

Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, en az 18 yaşında olmak, lise mezunu olmak, arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların ağır ve tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına engel herhangi bir hali bulunmaması ve kişisel durumunun “Terörle Mücadelede Yaralanan (TMY)” olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

TSK personel alımı için 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında TSK Maat Müdürlüğü’nde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2019

Popüler İlanlar