TŞOF İŞKUR ile KPSS siz En Az İlkokul Mezun 18 Personel Alıyor

TŞOF İŞKUR ile KPSS siz En Az İlkokul Mezun 18 Personel Alıyor

İŞKUR tarafından yapılan iş ilanıyla Oda görevlisi, Garson, Mutfak Görevlisi, Resepsiyon Görevlisi, Aşçı, Aşçı Yardımcısı personeller alınacak. Ayrıntılar haberimizde.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanları ile Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri bünyesine Oda Görevlisi 3 kişi, Garson 3 kişi, Mutfak Görevlisi 3 kişi, Resepsiyon Görevlisi 3 kişi, Aşçı 2 kişi, Aşçı Yardımcısı 3 kişi olmak üzere toplam 18 kişi personel alımı yapıyor.

İŞKUR tarafından yapılan bu özel alım ilanında personeller Karakol Caddesi No:21 Didim(Yenihisar) Aydın adresinde çalıştırılacaklar. Yapılan alımlar İŞKUR Söke Hizmet Merkezi bünyesinde yapılmaktadır.

Aydın İş ilanları Kariyer Kamu Sayfası İŞKUR iş ilanlarının ayrıntıları şöyle;

Oda Görevlisi olarak alınacak 3 TŞOF personelinin en az ilkokul mezunu olması, kadın ve 21 yaşından büyük olması, Efeler, Didim (Yenihisar) ,  Köşk, Karpuzlu, İncirliova, Buharkent, Yenipazar/Aydın, Sultanhisar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Kuşadası, Koçarlı, Karacasu, Germencik, Çine, Bozdoğan, Aydın Merkez ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005450640 olarak duyuruldu.

Garson (Servis Elemanı) olarak alınacak 3 TŞOF personelinin en az ilkokul mezunu olması, Kadın ve Erkek 18 yaşından büyük olması, Efeler, Didim (Yenihisar) ,  Köşk, Karpuzlu, İncirliova, Buharkent, Yenipazar/Aydın, Sultanhisar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Kuşadası, Koçarlı, Karacasu, Germencik, Çine, Bozdoğan, Aydın Merkez ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005450656 olarak duyuruldu.

Mutfak Görevlisi olarak alınacak 3 TŞOF personelinin en az ilkokul mezunu olması, Kadın 18 yaşından büyük olması, Efeler, Didim (Yenihisar) ,  Köşk, Karpuzlu, İncirliova, Buharkent, Yenipazar/Aydın, Sultanhisar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Kuşadası, Koçarlı, Karacasu, Germencik, Çine, Bozdoğan, Aydın Merkez ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005450659 olarak duyuruldu.

Resepsiyon Görevlisi olarak alınacak 3 TŞOF personelinin en az lise mezunu olması, Kadın ve Erkek 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunmaları, Efeler, Didim (Yenihisar) ,  Köşk, Karpuzlu, İncirliova, Buharkent, Yenipazar/Aydın, Sultanhisar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Kuşadası, Koçarlı, Karacasu, Germencik, Çine, Bozdoğan, Aydın Merkez ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005450725 olarak duyuruldu.

Aşçı olarak alınacak 2 TŞOF personelinin en az ilkokul mezunu olması, Erkek ve 21 yaşından büyük olması, Efeler, Didim (Yenihisar) ,  Köşk, Karpuzlu, İncirliova, Buharkent, Yenipazar/Aydın, Sultanhisar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Kuşadası, Koçarlı, Karacasu, Germencik, Çine, Bozdoğan, Aydın Merkez ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005450729 olarak duyuruldu.

Aşçı Yardımcısı olarak alınacak 3 TŞOF personelinin en az ilkokul mezunu olması, Kadın ve Erkek 18 yaşından büyük olması, Efeler, Didim (Yenihisar) ,  Köşk, Karpuzlu, İncirliova, Buharkent, Yenipazar/Aydın, Sultanhisar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Kuşadası, Koçarlı, Karacasu, Germencik, Çine, Bozdoğan, Aydın Merkez ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005450744 olarak duyuruldu.

TŞOF tarafından yapılacak bütün alım ilanlarında Aydın bölgesinde ikamet eden personeller alınacak.
Kariyer Kamu Aydın İş İlanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 04 Nisan 2020 tarihine kadar Söke İŞKUR hizmet binasından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapabilirler.

tsof-18-personel-ilani.jpg

Kariyer Kamu iş ilanlarını ayrıntılı olarak telefon uygulamamız üzerinden incelemek ve indirmek için tıklayınız

Son Başvuru Tarihi: 04 Nisan 2020