Tübitak Ankara İkametli Güvenlik Görevlisi En Az Lise Mezun Engelli ve Engelsiz 16 Personel Alıyor

Tübitak Ankara İkametli Güvenlik Görevlisi En Az Lise Mezun Engelli ve Engelsiz 16 Personel Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile yayınlanan ilan ile TÜBİTAK bünyesine Ankara ikametli adayların başvurabileceği 16 kişi engelli ve engelsiz kamu personeli alımı yapacak.

TÜBİTAK tarafından yapılan ilan ile kurum bünyesine kişisel durumu engelli 10 kişi, engelli olmayan 6 kişi toplam 16 kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller Büro Görevlisi, İnşaat kalıpçısı (İşçi), beden işçisi, Bahçıvan, Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı ünvanlarında kamu personelleri alınacak.

Ankara İş İlanı

Tübitak Güvenlik Görevlisi 6 personel alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, silahlı güvenlik görevlisi kimlik belgesi bulunması, önlisans mezunu olması, özel güvenlik olarak çalışanlar tercih sebebi olacaktır. Yayınlanan İŞKUR iş ilan numarası 00005372863 dür.

Engelli Kamu Alım İlanları

Büro Memuru 2 kişi alımında kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, lisans Uluslararası İlişkiler, İşletme ve Maliye bölümü mezunu olması, EKPSS puanı olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları, T.C. Vatandaşı olmaları, engelli sağlık kurulu raporu bulunması şartları bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005372481 olarak yayınlandı. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2020 dir.

Büro Görevlisi (Büro Personeli) 2 kişi alımında kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, ön lisans Turizm ve Seyahat İşletmeciliği, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Posta Hizmetleri, Lojistik, İşletme Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu olması, EKPSS puanı olması, Ms Office programı sertifikası sahibi olması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları, T.C. Vatandaşı olmaları, engelli sağlık kurulu raporu bulunması şartları bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005372562 olarak yayınlandı. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2020 dir.

Betonarmeci (İnşaat Kalıpçısı) 1 kişi alımında kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, lise İç Mekan ve Mobilya Teknolojisi, Ahşap Doğrama, Yapı Yüzey Kaplama, Yapı Yalıtımı, Yapı İç Mekan Dekorasyonu, Yapı İç Mekan Dekorasyonu, Cephe Sistemleri ve PVC Doğrama, Beton-Çimento ve Zemin Teknolojisi, Betonarme Yapı Sistemleri, Ahşap Yapı Sistemleri mezunu olması, en az 2 yıllık deneyimi olduğunu sgk hizmet dökümü ile belgelemesi, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları, T.C. Vatandaşı olmaları, engelli sağlık kurulu raporu bulunması şartları bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005372696 olarak yayınlandı. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2020 dir.

Beden İşçisi 5 kişi alımında kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, lise mezunu olması(mesleki ve teknik lise mezunları tercih sebebi olacak), Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları, T.C. Vatandaşı olmaları, engelli sağlık kurulu raporu bulunması şartları bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005372712 olarak yayınlandı. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2020 dir.

Bahçivan 1 kişi alımında kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, lise tarım alet ve makineleri, Tarla Bitkileri, Peyzaj, Süs Bitkileri mezunu olması, bahçıvan olarak 1 yıl tecrübeli olması ve SGK hizmet dökümü ile belgelemesi, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olmaları, T.C. Vatandaşı olmaları, engelli sağlık kurulu raporu bulunması şartları bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005372771 olarak yayınlandı. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2020 dir.

Yayınlanan İŞKUR kamu alımına başvurmak için adayların 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020