Tübitak Bünyesine İŞKUR Büro Memuru Alımı

Tübitak Bünyesine İŞKUR Büro Memuru Alımı

İŞKUR büro memuru kamu alımı iş ilanı ile TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği Araştırma Merkezine Büro Memuru alımı yapılıyor. İŞKUR kamu alım ilanı ayrıntıları haberimizde.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi tarafından yapılan İŞKUR kamu iş ilanı ile bünyesine 3 kişi Büro Memuru kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR iş ilanı ile TÜBİTAK büro memuru alımı 2020 ilanı ile alınacak personellerin Türk vatandaşı olması, 18 ile 30 yaş arasında bulunması, kadın ve erkek, ön lisans Muhasebe, İşletme Yönetimi, Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık bölüm mezunu olması, Çayırova, Dilovası, Darıca, Başiskele, Kartepe, İzmit, Derince, Körfez, Kocaeli Merkez, Karamürsel, Kandıra, Gölcük, Gebze ikametli olması,  KPSS P93 puan türünde en az 60 puan alması, tek düzen hesap planına hakim olması, devlet muhasebesi ve genel muhasebe konuları hakkında bilgi sahibi olmak, Microsoft Office uygulamalarına ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerine hakim olması şartları bulunmakta. Adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005338218 olarak yayınlandı.

İŞKUR tarafından ilanı yapılan ve TÜBİTAK 3 kişi büro memuru alımı iş ilanına başvurmak isteyen adayların 10 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 10 Ocak 2020