TÜBİTAK İŞKUR İlan Sayfaları ile 17 Personel Alıyor

TÜBİTAK İŞKUR İlan Sayfaları ile 17 Personel Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile TÜBİTAK bünyesine Silahlı Güvenlik Görevlisi, tekniker, teknisyen, şoför, büro memuru KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Kamu alım şartları haberimizde.

Türkiye Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi bünyesine 17 kamu personeli alım yapılacak. Alınacak personeller 2 kişi güvenlik görevlisi, 9 kişi tekniker ve teknisyen, 2 kişi şoför, 4 kişi büro memuru olarak alınacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı 17 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 2 kişi alımında adayların kadın ve erkek ön lisans mezunu olmaları, 18 yaşından büyük olması, Silahlı Güvenlik belgesi olması, kişisel durumunun tmy olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005361475 olup başvurular 24 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Tekniker ve Teknisyen 7 kişi alımında adayların kadın ve erkek önlisans Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Görsel İletişim, Grafik Tasarımı, Harita ve Kadastro, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal İşleri, Metalürji veya Yapı Tesisat Teknolojisi programlarından birini bitirmiş olması, 18 yaşından büyük olması, KPSS P93 puanı olması, kişisel durumu TMY olması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan bu alıma alınacak personel Ankara ilinde çalıştırılacak olup başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005362177 olup başvurular 24 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Tekniker ve Teknisyen 2 kişi alımında adayların kadın ve erkek önlisans Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Görsel İletişim, Grafik Tasarımı, Harita ve Kadastro, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal İşleri, Metalürji veya Yapı Tesisat Teknolojisi programlarından birini bitirmiş olması, 18 yaşından büyük olması, KPSS P93 puanı olması, kişisel durumu TMY olması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan bu alıma alınacak personeller Kocaeli ilinde çalıştırılacak olup başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005362190 olup başvurular 24 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Şoför olarak 2 kişi alımında adayların kadın ve erkek önlisans mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, en az B sınıfı ehliyeti olması, psikoteknik belgesine sahibi olması, SRC2 belgesi sahibi olması, KPSS P93 puanı sahibi olması, kişisel durumu TMY olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005362223 olup başvurular 24 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Büro Memuru olarak 4 kişi alımında adayların kadın ve erkek önlisans Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Bilgi Yönetimi, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Halkla İlişkiler ve Tanıtım programlarından birini bitirmiş olması, 18 yaşından büyük olması, KPSS P93 puanı sahibi olması, kişisel durumu TMY olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005362234 olup başvurular 24 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

TÜBİTAk 17 kamu alımı İŞKUR iş ilanlarına başvurmak isteyen adayların 24 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 24 Ocak 2020