TÜBİTAK Kadrolu 5 Güvenlik Görevlisi Ve Koruma Memuru Alımı

TÜBİTAK Kadrolu 5 Güvenlik Görevlisi Ve Koruma Memuru Alımı

TÜBİTAK 19 Ağustos 2019 tarihinde Resmi Gazete ile 5 kadrolu koruma memuru ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

19 Ağustos 2019 tarihinde Resmi Gazete ile yayınlamış olduğu ilanla TÜBİTAK, 5 kadrolu koruma memuru ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını adaylara duyurdu. Başvuru şekilleri ve öğrenim durumu paylaşıldı.

Koruma memuru alımı için adaylarda hangi öğrenim durumu ve ne şekilde alım yapılacağı paylaşıldı. İşte TÜBİTAK güvenlik görevlisi alımı içerik durumları şöyle ilan edildi.

Başvuracaklarda aranan şartlar; T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Belgesine Sahibi olmak. Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak. İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Ankara ilinde ikamet etmesi istenecektir.

En az önlisans mezunu ve TMY özellikli olan adayların başvurusu alınacaktır. TÜBİTAK başkanlık idari hizmetler daire başkanlığı koruma ve güvenlik müdürlüğünde görev yapmak üzere memur (koruma) alınacaktır. Son başvuru tarihi: 23 Ağustos 2019 olarak yayımlandı. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden 19 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanıp başvuru toplanmaya başlanacaktır.

TÜBİTAK koruma memuru güvenlik görevlisi alımı kılavuzu için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 23 Ağustos 2019