Tübitak Kamu Personeli Alım İlanı

Tübitak Kamu Personeli Alım İlanı

2020 ilk ilan Devlet Personel Başkanlığı üzerinden TÜBİTAK bünyesine kamu personeli alınacak. TÜBİTAK iş ilanları başvuru şartları ve nereye başvurulacak?

TÜBİTAK BİLGEM tarafından yapılan resmi ilan ile Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan yardımcılığına uzman yardımcısı kamu personeli alımı yapılacak.

Yapılacak 1 kişi kamu alımında alınacak personel Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığına bağlı Mali İzleme Biriminde, Yasal mevzuat ve Kurumun işleyişi çerçevesinde finansal tablo kontrolü ve değerlendirmesi yapacaktır. Alınacak personel Gebze/Kocaeli şehrinde çalıştırılacak.

TÜBİTAK 1 kişi kamu personel alımında adaylarda aranan şartlar;

Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık (örgün) lisans eğitimi veren Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, İstatistik, Ekonometri, İktisat veya İşletme bölümlerinden birini bitirmiş olması,

Son başvuru tarihi itibari ile 30 yaşından gün almamış olması,

Adayın aşağıda belirtilen konularda bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olması tercih sebebidir.  Finansal konulara ilişkin raporlamalar konusunda tecrübe sahibi olması,

Süreç analizi yapmak ve iyileştirme önerileri konusunda tecrübe sahibi olması,

Microsoft Office uygulamalarına hakim olması,

 İstatistik, Matematik ve Analitik becerilere sahip olması,

Mali konularda bilgi sahibi olması, ERP programına konusunda tecrübe sahibi olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru İşlemleri Nereye ve Ne Zaman Yapılacak?

Yapılacak kamu İlanına başvuruda bulunmak için bilgem.tubitak internet adresinden iş başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecek. Başvuruların en geç 23 Ocak 2020 tarihi saat 17:00 kadar yapılması gerekmekte.

TÜBİTAK kamu alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 23 Ocak 2020