TÜBİTAK Lise Mezunu 6 Personel Alımı

TÜBİTAK Lise Mezunu 6 Personel Alımı

TÜBİTAK tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 6 personel alımı yapılacağı açıklandı.

TÜBİTAK yayınladığı personel alımı ilanında; elektrik-elektronik teknisyeni, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, inşaat ustası ve aşçı kadrolarında görevlendirmek üzere toplamda 7 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların 15 Mart 2019 tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımında adaylarda aranan şartlar arasında; lise ve dengi okulların tesisat teknolojisi ve iklimlendirme, merkezi iklimlendirme sistemi, soğutma sistemleri, klima sistemleri, yapı tesisat sistemleri, ısıtma ve sıhhi tesisat, ısıtma ve doğalgaz iç tesisat, ısıtma ve gaz yakıcı cihazları bölümlerinden mezun olmak, en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Ankara’da ikamet ediyor olmak yer almaktadır. (00004871587)

Elektrik-Elektronik Teknisyeni alımında adayların; bilgisayar kullanımında deneyimli olması, son başvuru tarihiyle 35 yaşını doldurmamış olması, lise ve dengi okulların elektrik-elektronik, elektromekanik taşıyıcılar bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. (00004871495)

İnşaat Ustası alımında adayların; lise ve dengi okullardan mezun olması (ilgili alanda ustalık belgesine sahip olmak gerekmektedir), marangozluk işlerinde en az 3 yıl deneyim sahibi olması, son başvuru tarihiyle 35 yaşını doldurmamış olması ve Ankara’da ikamet ediyor olması gerekmektedir. (00004871665 ve 00004871649)

Aşçı alımı için adaylarda aranan şartlar; aşçılık alanında en az 10 yıl deneyim sahibi olmak, son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, alakart servisinde tecrübeli olmak, aşçılık ile ilgili düzenlenen kurslardan mezun olmak veya aşçılık sertifikası sahibi olmak olarak belirtilmiştir. (00004871850)

Tüm ilanlar için Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2019