TÜBİTAK Teknik Ve Destek Personeli Alacak

TÜBİTAK Teknik Ve Destek Personeli Alacak

TÜBİTAK TUG personel alımı için ilan yayımlamış olup teknik ve destek personeli alınacağı duyurulmuştur. 

TÜBİTAK TUG personel alımı için ilan yayımlandı. TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda Akdeniz Üniversitesi yerleşkesinde  görevlendirilmek üzere 3 teknik ve destek personeli (mekanik teknisyeni, elektrik elektronik teknisyeni, bilim-eğitim sorumlusu) alınacağı bildirildi.

Genel Başvuru Şartları

**TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir. 
**TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

Özel Başvuru Şartları

tubitak-1-001.jpgtubitak-2.jpgtubitak-3.jpg

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
d - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
e - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
f - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
g - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
h – TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
i - TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 25.03.2021 günü olup başvurular online olarak yapılacaktır.

tubitak-basvuru.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.
İlan metnine linkten ulaşılabilir.
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 25 Mart 2021