Türk Kızılayı Eğitmen Müdür Alımı

Türk Kızılayı Eğitmen Müdür Alımı

Kızılay Kurumu personel alımı için ilan yayımladı. Detaylar haberimizin devamında…

Kızılay Kurumu  personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Kızılay Kurumu Antalya ili / Alanya Şubesinde görevlendirilmek üzere Mesul Müdür / İlk Yardım Eğitmeni alımı yapacağını duyurmuştur. Detaylar haberimizin devamında 

İş Tanımı

**İlk Yardım Eğitim Merkezinin, kurumsal ve yasal mevzuatlar çerçevesinde yönetilmesini sağlamak. İlkyardım Yönetmeliğinde belirtilen görev ve sorumlulukları yerine getirmek,
**Eğitim merkezi bünyesinde yürütülmekte olan tüm eğitimleri planlanmak, tanıtılmasını sağlamak, uygulamak, izleme ve değerlendirmesini yapmak/yapılmasını sağlamak,
**Kurumsal müşteriler başta olmak üzere ihtiyaç halinde diğer paydaşlara İlk Yardım eğitimleri vermek/verilmesini sağlamak,
**Eğitim faaliyetleri tanıtma, pazarlama ve yaygınlaştırma stratejilerini belirlemek, kurum tarafından belirlenen stratejilere uygun hareket etmek,
**İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan sınavlarda eğitmen olarak görev almak.

 Genel Başvuru Şartları 

a – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların sağlık alanında en az ön lisans, tercihen lisans mezuniyeti  olmaları gerekmektedir. 
b - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen STK'larda gönüllü ya da profesyonel çalışma  deneyim sahibi olmaları gerekmektedir.
c – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların İlk Yardım Eğitmenliği sertifikasına sahip(en az 1 yıllık yetki belgesi olması) olması gerekmektedir,
d - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların eğitim verme konusunda deneyim sahibi olması gerekmektedir.
e - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen iyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi olması gerekmektedir
f - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların İlkyardım ve İlkyardım Eğitim Merkezleriyle ilgili yasal mevzuat bilgisi olması gerekmektedir.
g - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen SAP kullanım bilgisi olması gerekmektedir.
h - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların  askerlik engeli bulunmaması gerekmektedir.
i - Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilmesi gerekmektedir.
j - Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların ekip çalışmasına yatkın olması gerekmektedir.
i - Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların seyahat engeli bulunmaması gerekmektedir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya Kızılay tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
b - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
c - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
d - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
e - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
f - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.
g - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
h - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

Başvuru Bilgisi

Başvurular 27.01.2021 saat 17:00’a kadar elektronik ortamda online olarak yapılacak olup öncelikle https://basvuru.kizilaykariyer.com/ adresine üye olunmalı ve ardından ilan başvurusunun gerçekleştirilmesi gerekiyor.
İlan metnine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://basvuru.kizilaykariyer.com/VMT699MWG2T9Y6L4QFWPQLKAEW.JOB
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2021