Türk Kızılayı Usta Alacak

Türk Kızılayı Usta Alacak

Kızılay Kurumu  personel alımı için yayımlağı ilanda Kızılay Kurumu Malatya ilinde faaliyet göstermeye başlayacak olan üretim üssünde görevlendirilmek üzere usta alımı yapacağını duyurmuştur.

Kızılay Kurumu  personel alımı için ilan yayınladı. Yayımlanan ilanda Kızılay Kurumu Malatya ilinde faaliyet göstermeye başlayacak olan üretim üssünde görevlendirilmek üzere usta alımı yapacağını duyurmuştur. 

İş Tanımı

**Üretim planlamaya uygun olarak istenilen miktar, termin ve kalitede üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak.
**Sorumlu olduğu üretim, makine ve ekipmanların bakım, yedekleme gibi ihtiyaçlarını belirleyip ilk amirine bilgi vermek.
**Hazırlanmış doküman ve talimatlara göre gerekli işlemleri yapmak.
**Üretim ve montaj aşamasında çıkan arıza ve uygunsuzlukların ilk amirine bildirmek.
** Mesleki gelişim faaliyetlerine katılmak.
**İşlem formlarında yer alan talimatlara, planlara ve resimlere göre kalite gerekliliklerini uygulamak.
** Üretim makinalarının ve ekipmanlarının rutin bakımını, temizliğini yapmak ve yaptırtmak.
** Üretim ve montaj esnasında kullanılacak malzemelerin stok takibini yaparak ilgili birime bildirmek.
** Montaj hattında veya şantiyede; konteyner, prefabrik ve hafif çelik yapıların gerekli işlerini yapmak.
**Gerekli durumlarda fabrika içi veya uygulama alanlarında ihtiyaç olunan bölümlerde verilen işleri yapmak.

Genel Başvuru Şartları 

a – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların  tercihen meslek yüksek okulu veya endüstri meslek lisesi mezunu olmaları gerekmektedir. 
b - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen mesleki yeterlilik belgesine veya ustalık belgesine sahip olmaları gerekmektedir.
c – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen 3 yıl benzer iş tecrübesine sahip olması gerekmektedir,
d - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların teknik proje okuma ve anlama bilgisine sahip  olması gerekmektedir.
e - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ölçüm aletlerini (kumpas, metre vb.) kullanabilir olması gerekmektedir
f - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların iş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi ve dinamik olması gerekmektedir.
g - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ekip yönetebilecek yetkinlikte, gelişime açık olması gerekmektedir.
h - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların  askerlik engeli bulunmaması gerekmektedir.
i - Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilmesi gerekmektedir.
j - Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların gerektiğinde fazla mesai yapabilmesi gerekmektedir.
k - Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların yoğun tempolu çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi gerekmektedir.
l - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 20-40 yaş aralığında olması gerekmektedir.
m - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm seyahat engeli bulunmaması gerekmektedir.
n - Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen B sınıfı ehliyeti olması gerekmektedir.
Adaylardan İstenilen Belgeler
a - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya Kızılay tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
b - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
c - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
d - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
e - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
f - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.
g - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
h - Kızılay personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

Başvuru Bilgisi

Başvurular 16.03.2021 saat 17:00’a kadar elektronik ortamda online olarak yapılacak olup öncelikle https://basvuru.kizilaykariyer.com/ adresine üye olunması ve ardından ilan başvurusunun gerçekleştirilmesi gerekiyor.
İlan metnine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://basvuru.kizilaykariyer.com/HQHL2UBVKUY9WQN4HUZ8XTWAGQ.JOB
Ayrıntılı bilgi almak için 0 212 263 18 85 / 86 numaralarından ulaşabilirsiniz
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 16 Mart 2021