Türk Telekom 650 Personel Alımı İlanı!

Türk Telekom 650 Personel Alımı İlanı!

Türkiye’de geniş kapsamlı bir kitleye sahip olan operatörlerinden ve telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom 650 personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde işsizlikle mücadele kapsamında önem arz eden sektörlerin başında gelen iletişim sektörü ile ilgili olarak beklenen, çok sayıdaki personel alımına dair başvuru kılavuzları yayımlanmaya devam ederken; şirketler tarafından yapılacak yeni istihdamlara dair de müjdeli haberler ilan edilmeye devam ediyor.
Türk Telekom İş İlanları

Türk Telekom bünyesinde Türkiye genelinde çok sayıda personel istihdam edilirken; genişleyen teknoloji ve iletişim ağı vesilesi ile personel eksikliği tespit edilen şehirlere yapılması planlanan yeni personel alımları ön plana çıkıyor.
Son olarak geçtiğimiz günlerde İş İlanları Kariyer sitesinde de yayımlandığı üzere Türk Telekom bünyesinde 530 kişilik personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.

İlgili alımlar için verilen bilgilere göre; Rize, Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Erzincan, Ankara, İzmir, Adıyaman, Burdur, Kırıkkale ve Van kentlerinde yapılması planlandığı ve alımların Çağrı Merkezi personeli unvanı ile yapılacağı bilgisi ilan edilmişti. Söz konusu iş ilanları detaylarına  ilgili haberimizden ulaşabilirsiniz.

Van’da 650 Kişilik Personel Alımı Müjdesi;

Türk Telekom şirketi iştiraki olan AssisTT aracılığı ile yapılacağı ilan edilen personel alımları için Türk Telekom bünyesinde yapılacak Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri destek personeli alımları dahilinde yeni kontenjanların açılacağı ilan edildi.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez ile Türk Telekom şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar ile; geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan personel alım sayılarının arttırıldığı ve sadece Van ilinde olmak üzere 650 kişilik istihdam kontenjanı açılacağı ilan edildi.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez işe alımların ve hizmet verilecek olan binanın fiziki şartları için incelemelerde bulunurken; yakın zaman içerisinde söz konusu 650 kişilik personel istihdam sayısının 1500 sayısına çıkartılması için çalışmaların devam ettirileceğini beyan etti.

İlgili yatırım için yer bulma konusunda Vali ve ayrıca iş insanı Zahir Kandaşoğlu’nun şirkete destek verdiği açıklandı.

Son Başvuru Tarihi: 31 Temmuz 2020