Türkiye Geneli Banka Memuru Alım İlanları Yayınladı

Türkiye Geneli Banka Memuru Alım İlanları Yayınladı

İŞKUR iş ilanları ile Türkiyenin değişik şehirlerinde çalıştırılmak üzere 19 banka memuru alımı yapılacak. İŞKUR banka personeli alımları haberimizde.

İŞKUR iş ilanları ile yapılan personel alımı haberleri içeriğine göre kurumsal dört banka bünyesine toplam 19 banka memuru alınacak. İş Bankasına 2 Büro Memuru, ING Bank 1 Destek Personeli, Finansbank 10 Satış Temsilcisi, QNB Finans Bank 5 satış danışmanı, Akbank 1 kişi beden işçisi alacak.

Alınacak personellerle ilgili ayrıntılar şöyle.

Denizli İş İlanı

Finansbank A.Ş

Satış Temsilcisi 10 kişi personel alımı yapılacak olup alınacak personeller Saraylar Mah. 2. Tivcari Yol No:86 K:6 denizli adresinde çalıştırılacak olup adayların T.C Vatandaşı olması, bayan erkek adayların 20 yaş ile 30 yaş aralığında bulunması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması veya 2 yıl tecilli olması, en az ön lisans mezunu olması, en az B sınıfı ehliyet sahibi olması, Merkezefendi, Bozkurt/Denizli, Beyağaç, Baklan, Pamukkale, Serinhisar, Honaz, Bekilli, Babadağ, Tavas, Sarayköy, Kale/Denizli, Güney, Denizli Merkez, Çivril, Çardak, Çameli, Çal, Buldan, Acıpayam ikametli olmak şartları bulunmakta olup adayların başvuru yapması için İŞKUR iş ilan numarası 00005345148 olarak yayınlandı. Son Başvuru Tarihi 05 Şubat 2020.

Hatay İş İlanı

İskenderun QNB Finans Bank A.Ş.

Satış Danışmanı 5 kişi personel alımı yapılacak olup alınacak personeller Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. 12 İskenderun Hatay adresinde çalıştırılacak ve kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin sahada aktif satışının yapılması işi yapılacak.

Alınacak adaylar 28 yaşını doldurmamış olması, en az ön lisans mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olması, Payas, Defne, Arsuz, Antakya, Kumlu, Belen, Erzin, Yayladağı, Samandağ, Reyhanlı, Kırıkhan, İskenderun, Hatay Merkez, Hassa, Dörtyol, Altınözü ikametli olmak şartları bulunmakta olup adayların başvuru yapması için ilan içeriğindeki mail adresine CV göndermeleri gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005346044 olarak yayınlandı. Son Başvuru Tarihi 06 Şubat 2020.

Tekirdağ İş İlanı

Akbank Tekirdağ Şubesi

Banka Memuru (İşçi) 1 kişi personel alımı yapılacak olup alınacak personel çorlu şubesinde çalıştırılacak ve gişe yetkilisi pozisyonunda değerlendirilecek. Başvuru için adayların ilan numarasındaki mail adresine CV göndermeleri gerekmekte. Başvuracak adayların kişisel durumunun engelli olması, bankacılık temel yetkinliklerine sahip, para işlemlerini yapabilecek, en az lise mezunu, 18 ile 40 yaş aralığında kadın erkek adayların, Çorlu ikametli olmak şartları bulunmakta olup adayların başvuru yapması için İŞKUR iş ilan numarası 00005367051 olarak yayınlandı. Son Başvuru Tarihi 19 Şubat 2020.

Yozgat İş İlanı

İş Bankası

Büro Memuru 2 kişi personel alımı yapılacak olup adayların T.C Vatandaşı olması, kişisel durumunun engelli olması, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, kamu haklarından yoksun bulunmaması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Lise, Ticaret Meslek Lisesi veya 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak, Yozgat merkez ikametli olmak şartları bulunmakta olup adayların başvuru yapması için İŞKUR iş ilan numarası 00005333773 olarak yayınlandı. Son Başvuru Tarihi 29 Ocak 2020.

Kahramanmaraş İş İlanı

ING Bank Anonim Şirketi

Destek Personeli (Hizmetli) 1 kişi personel alımı yapılacak olup alınacak personeller kavlaklı organize sanayi bölgesi 5 cad.N:9 adresinde çalıştırılacak adayların T.C Vatandaşı olması, kişisel durumunun engelli olması, bay ve bayan 18 yaş ile 28 yaş arası olması, ön lisans ve üzeri mezun olması, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş merkez ikametli olmak şartları bulunmakta olup adayların başvuru yapması için İŞKUR iş ilan numarası 00005340452 olarak yayınlandı. Son Başvuru Tarihi 04 Şubat 2020.

Son Başvuru Tarihi: 06 Şubat 2020