Türkiye İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Bankası personel alımı için ilan yayımlamış olup, iş ilanında Özel Güvenlik Görevlisi alınacağı duyurulmuştur. 

Türkiye İş Bankası personel alımı için ilan yayımlandı. Türkiye İş Bankası tarafından yayımlanan ilanda Özel Güvenlik Görevlisi alınacağı bildirildi.

Başvuru Şartları

**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekir.
**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yazılı sınav tarihi itibarıyla 28 yaşını doldurmamış olması gerekir.
**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olması gerekir.
**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olması gerekir.
**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların en az 175 cm boyunda olması gerekir.
**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli  olması gerekir.
**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların vardiyalı çalışma saatlerine uygun olarak çalışabilmesi gerekir.
**Türkiye İş Bankası personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların daha önce, İş Bankası tarafından yapılan Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Şoför ve Özel Güvenlik Görevlisi sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olması gerekir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
d - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
e - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
f - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
g - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
h – Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
i - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi açık bırakılmış olup başvurular https://cv.isbank.com.tr/ web adresi üzerinden yapılacaktır.
https://www.kariyerkamu.com haberidir.
İlan metnine aşağıdaki linkten ulaşabilir
https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/ozel-guvenlik-gorevlisi

isbankasi-guvenlik-gorevlisi-ilani.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 31 Mart 2021