TÜVASAŞ 26 Daimi Kamu İşçi Alımı

TÜVASAŞ 26 Daimi Kamu İşçi Alımı

22 Temmuz 2019 tarihiyle İŞKUR tarafından yayınlanan ilanla TÜVASAŞ (Türkiye Vagon Sanayi) Genel Müdürlüğü lise mezunu KPSS şartsız 26 daimi kamu işçi alımı yapacağını duyurmuştur.

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü KPSS şartsız 26 daimi kamu işçi alımı lise mezunu adaylar arasından yapacağını 22 Temmuz 2019 tarihinde yayınladığı İŞKUR iş ilanları ile duyurdu. Alım şekli ve başvuru neresi olduğu haber içerisinde sunulmuştur. Toplu İş Sözleşmesi hükümleri ve 4857 Sayılı Kanunu' nun ilgili hükümleri geçerlidir. Başvurular 26 Temmuz 2019 tarihi bitimine kadar iş kurumuna şahsen veya internet aracılığı ile yapılabilir. Tercih edilen başvuru adresi Sakarya şehri olarak ilan edilmiştir.

Marangoz alımı 3 kişi 00005077025 iş ilan numarası ile mesleki teknik lise mezunları başvuru yapabiliyor. Alım Sakarya şehrine gerçekleşecektir. Türkiye Vagon Sanayi A.Ş.' de 4857 sayılı İş Kanununa tabi Marangoz mesleğinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacaktır. İlana başvuracak adaylar; Vagon İmal ve Tamirciliği işinde çalıştırılacaktır. Adayların ortaöğretim kurumlarının Ahşap Doğrama, Ahşap Doğrama İmalatçısı, Ahşap İskelet İmalatı, İç Mekan ve Mobilya Teknolojisi, Mobilya Döşemeciliği, Mobilya Döşeme İmalat, Mobilya İmalatı ve Mobilyacılık dallarının birinden mezun olması gerekmektedir.

Metal boyacı alımı 2 kişi için 00005077021 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. Türkiye Vagon Sanayi A.Ş.' de 4857 sayılı İş Kanununa tabi Boyacı-Metal mesleğinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacaktır. Vagon İmal ve Tamirciliği işinde çalıştırılacaktır. İlana başvuru yapacak adayların ortaöğretim kurumlarının Otomotiv Boya dalından mezun olması gerekmektedir.

Motor Test Teknisyeni alımı 8 kişi için verilen numara 00005077001 olarak açıklanmıştır. İlana başvuru yapacak adayların ortaöğretim kurumlarının Motor, Motorculuk, Motor (Dizel), Araç Yapımı ve Tamiri, Otomotiv Teknolojisi, Otomotiv Elektromekaniği, Otomotiv Gövde dallarının birinden mezun olması gerekmektedir.

Raylı sistemler mekotronik teknisyeni 6 kişi alımı için; 00005076983 iş ilan numarası olarak ilan edildi. İlana başvuru yapacak adayların ortaöğretim kurumlarının Raylı Sistemler Mekatronik, Raylı Sistemler Mekatronik Teknolojisi dallarının birinden mezun olması gerekmektedir.

Elektrik teknisyeni alımı 4 kişi için; 00005076952 iş ilan numarası olarak yayınlandı. Ortaöğretim kurumlarının Elektrik Tesisatları ve Pano Monitörlüğü, Elektrik, Elektrikçilik ve  Elektrik Tesisatçılığı dallarının birinden mezun olması gerekmektedir.

Elektronik Teknisyeni alımı 3 kişi için; 00005076918 iş ilan numarası olarak yayımlanmıştır. Lise Bölümleri Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Elektrik-Elektronik, Otomatik Kumanda, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri (Elektronik), Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi (Elektronik), Telekomünikasyon, Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Otomasyon Sistemleri Dalı) ve Güvenlik Sistemleri dallarının birinden mezun olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 26 Temmuz 2019