Üniversite 50 Lise Mezun Hasta Bakım Personeli Alımı

Üniversite 50 Lise Mezun Hasta Bakım Personeli Alımı

Yeni yayınlanan İŞKUR iş ilanları ile üniversite lise mezun Hasta Bakım Personeli alımı yapılıyor. İlan ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanları ile Celal Bayar Üniversitesi Bünyesine 50 Hasta Bakım Personeli alımı yapılacağı duyuruldu.
Alınacak kamu personelleri daimi ve deneme süreli olarak Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma hastanesi bünyesinde istihdam edilecek. Alınacak kişiler Yol yardımı ve Yemek Yardımı yapılacak.

Hasta Bakım Teknisyeni olarak alınacak 50 kamu personeli alımında adayların;

Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olması,

Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması,

Adayların kadın ve erkek 18 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması,

Şehzadeler, Yunus emre, Köprübaşı/Manisa, Gölmarmara, Ahmetli, Turgutlu, Soma, Selendi, Saruhanlı, Sarıgöl, Salihli, Manisa Merkez, Kula, Kırkağaç, Gördes, Demirci, Alaşehir, Akhisar ikametli olmaları.

Türk vatandaşı olması,

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olması,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olması,

Askerlik ile ilişiği olmaması,

Manisa İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması,( Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.)

Yapılacak kamu personeli alımında adayların başvuru işlemlerini 27 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005500367 İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde başvuruların alınması sonrasında 05 Haziran 2020 tarihinde Prof.Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezi adresinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekilişi yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: 27 Mayıs 2020