Üniversite Bünyesine En Az İlkokul Mezun 40 Geçici Personel Alım İlanı

Üniversite Bünyesine En Az İlkokul Mezun 40 Geçici Personel Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanıyla Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine geçici ve kısmi zamanlı kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde. 

İŞKUR kamu iş ilanıyla Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine geçici olarak çalıştırılacak kamu personelleri alımı yapılacak. Yapılacak kamu alımında alınacak personeller beden işçisi olarak çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personelleri SDÜ Batı Kampüsü Isparta Merkez adresinde çalışacak olup, alınacak personeller 01 Nisan 2020 tarihinden itibaren 3 ay çalıştırılacak. İŞKUR başvuruları sonrasında SDÜ Uluslar arası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Konferans salonunda 16 Mart 2020 tarihinde saat 09:00 da noter huzurunda kura çekimi yapılacak. Ve sonuçlar 10 Mart 2020 tarihinde SDÜ web sayfasında yayınlanacaktır.

17 Mart 2020 ve 18 Mart 2020 tarihinde SDÜ uluslar arası ilişkiler genel koordinatörlüğü konferans salonunda sözlü mülakat yapılacak ve 20 Mart 2020 tarihinde web sayfasından alınan kamu personelleri duyurulacak.

Yapılacak 40 kamu personeli alımında adaylarda aranan şartlar şöyle;

Isparta İş İlanı

Süleyman Demirel Üniversitesi

Beden işçisi olarak alınacak 40 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, Yenişarbademli, Gönen/Isparta, Aksu, Yalvaç, Uluborlu, Şarkikaraağaç, Sütçüler, Senirkent, Keçiborlu, Isparta Merkez, Gelendost, Eğirdir, Atabey ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR kamu personeli alımı ilan numarası 00005419814 olarak yayınlandı.

Kamu Personeli alım ilanı Isparta Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yayınlanmış olup başvuracak adayların 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarasıyla başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılacak kamu alım ilanlarını telefon uygulamamız üzerinden incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020