Üniversite En Az İlkokul Mezun Daimi Temizlik Personeli Alım İlanı

Üniversite En Az İlkokul Mezun Daimi Temizlik Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanıyla Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine daimi ve tam zamanlı  kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde.

İŞKUR kamu personel alımı iş ilanıyla Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde daimi olarak çalıştırılacak 8 kamu personelleri alımı yapılacak. Yapılacak kamu alımında alınacak personeller temizlik işlerinde görevlendirilecekler.

Alınacak kamu personelleri Üniversite Blv. Osmangazi Mah. Şehitkamil Gaziantep adresinde çalışacak olup, alınacak personeller İŞKUR başvuruları sonrasında ilan edilen kadronun 4 katı kadar aday seçimi için 06 Mart 2020 tarihinde saat 10:00 da Gaziantep Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Kapalı Spor Salonunda kura çekimi yapılacak ve sonuçlar Üniversitenin internet sitesinden ilan edilecek. Kazanan adaylar üniversite tarafından internet sitesinde duyurulacak tarihte sözlü sınava alınarak alınacak personeller belirlenecek.

Yapılacak 8 kamu personeli alımında adaylarda aranan şartlar şöyle;

Gaziantep İş İlan

Gaziantep Üniversitesi

Temizlik Görevlisi olarak alınacak 8 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunmaları, Gaziantep Merkez, Nurdağı, Karkamış, Şehitkamil, Şahinbey, Yavuzeli, Oğuzeli, Nizip, İslahiye, Araban ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR kamu personeli alımı ilan numarası 00005419643 olarak yayınlandı.

Kamu Personeli alım ilanı Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yayınlanmış olup başvuracak adayların 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarasıyla başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılacak kamu alım ilanlarını telefon uygulamamız üzerinden incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020