Üniversiteye En Az Lise Mezun 10 Kamu Personeli Başvuru Devam Ediyor

Üniversiteye En Az Lise Mezun 10 Kamu Personeli Başvuru Devam Ediyor

Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yapılan resmi ilan ile 10 sözleşmeli hemşire, sağlık teknikeri sağlık kamu personeli alım yapılacağı haberlerimizle duyurumuştu.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yapılan ilan ile sağlık araştırma ve uygulama merkezine 10 kişi en az lise mezun Hemşire ve Sağlık Teknikeri(Röntgen) kamu alımı ilanı için başvurular devam ediyor.

Yapılacak kamu alımında 6 kişi hemşire Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı mezunu olanlardan,

Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kurumlarında 2. veya 3. seviye erişkin yoğun bakım ünitesinde en az 5 yıl Hemşirelik alanında iş tecrübesi olan, yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olan ve KPSSP 94 puanı ile alınacak.

Hemşire olarak alınacak 1 kişi Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı mezunu olanlardan,
Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kurumlarında KVC yoğun bakım ünitesinde en az 5 yıl Hemşirelik alanında iş tecrübesi olan, yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olan ve KPSSP94 puanı ile alınacak,

Hemşire olarak alınacak 2 kişi ise Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı mezunu olanlardan,

Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kurumlarında yeni doğan bakım ünitesinde en az 5 yıl Hemşirelik alanında iş tecrübesi olan ve KPSSP94 puanı ile alınacak.

Sağlık Teknikeri olarak alınacak 1 kişi ise Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü(programı) mezunu olanlardan,

MRG alanında 2 yıl ve BT alanında 1 yıl iş tecrübesine sahip olanlardan KPSSP93 puanı ile alınacak.

Sağlık personeli Alımı Başvuruları Hangi Tarihe Kadar ve Nereye Yapılacak?

Üniversite kamu personel alım ilanına başvuracak adayların başvurularını 13 Ocak 2020 tarihine kadar Üniversitenin web sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Yapılacak sağlık kamu alımını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 13 Ocak 2020