Uygulamalı Bilimler Üniversite 8 Büro Personeli Başvurular Bitiyor

Uygulamalı Bilimler Üniversite 8 Büro Personeli Başvurular Bitiyor

Üniversite tarafından yapılan ilan ile Büro Personeli, Mühendis, tekniker, teknisyen ve otobüs kaptanı (şoför) alımı yayınlanmıştı. Üniversite tarafından yapılacak alımın şartları haberimizde.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesine 8 büro personeli kamu alımı yapılacak. Alınacak kamu personellerinin ünvanı ve kontenjanı şöyle.

1 kişi Büro Personeli  sağlık kültür dairesi başkanlığına Gıda Mühendisliği lisans mezunu ve alanında 3 yıl deneyimli personel alınacak.

1 kişi Büro personeli Döner Sermaye işletmesine yapılacak olup Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Kamu Yönetimi lisans mezunu olanlar arasından, belgelendirmek şartıyla muhasebe alanında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olalar arasından seçilecek,

1 kişi büro personeli Öğrenci İşleri Dairesi başkanlığına alınacak ve Matematik bölümü lisans mezunu olan ve veri iletimi ile bilgisayar ağları konularında bilgi sahibi olduğunu belgelendiren, eğitim kurumlarında en az 10 yıl iş deneyimine sahip olan adaylar arasından seçilecek.

1 Kişi büro Personeli Yapı İşleri ve Teknik Dairesi Başkanlığına İnşaat Mühendisliği ya da Yapı Öğretmenliği lisans mezunu olan ve alanında en az 3 yıl iş deneyimine sahip olan adaylar arasından seçilecek.

1 Mühendis kamu personeli alımında adayların Elektrik Mühendisliği veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği lisans mezunu olması, Elektrik Mühendisliği alanında en az 3 yıl iş deneyimine sahip olması gerekmekte.

1 Tekniker kamu alımında adayların Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi lisans mezunu olması, ASP. NET yazılım sertifikasına sahip olması, alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip olması gerekmekte.

1 Teknisyen kamu alımında ise adayların Elektrik bölümü ön lisans mezunu olması, PLC , Solidworks ve Catia programlama sertifikalarına sahip olması, alanında en az 5 yıl iş deneyimine sahip olması gerekmekte.

1 Destek Personeli alımında adayların Otobüs kaptanlığı ön lisans mezunu olması, Şoför olarak en az 3 yıl iş deneyimine sahip olması gerekmekte.

Üniversitenin Bu Alımına Başvurmak için Adaylarda Aranan Genel Şartlar Şöyle.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak,

Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak),

Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Daha önceden herhangi bir kurumda çalışırken iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecek.

Başvurmak isteyen adaylar 9 Ocak 2020 tarihine kadar Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı resmi internet sayfası  personel.subu.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

Son Başvuru Tarihi: 09 Ocak 2020