Vakıf Bünyesine 45 Yaş Sınırı Okur-Yazar Personel Alıyor

Vakıf Bünyesine 45 Yaş Sınırı Okur-Yazar Personel Alıyor

Vakıf İŞKUR iş ilanları üzerinden 45 yaş sınır personel alımı yapılması için ilan yayımladı. Yayımlanan ilan kapsamında en az okur-yazar adayların başvuru yapabileceği belirtildi.

İŞKUR üzerinden SYDV 45 yaş sınır personel alımı yapılması için  ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda Diyarbakır Hazro Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı en az okur-yazar yaşlı bakımı ve temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu.
www.kariyerkamu.com haberidir.

hazro-1-001.pnghazro-2-001.png


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

**Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan İş Başvuru Dilekçesi istenmektedir.
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi istenmektedir.
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan  formlara yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair  beyanı istenmektedir. 
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların medeni haklarını kullanmaehliyetine sahip olması zorunludur. 
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların mülakatın yapıldığı gün 18 yaşını tamamlamış, 45 yaş altı olması zorunludur
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az okur-yazar olması zorunludur.     
** Hazro SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Hazro ilçesinde ikamet ediyor olması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ

Hazro SYDV personel alımı ilanına son başvuru  21 Eylül 2021günü olup başvurular Hazro Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adresine şahsen yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 21 Eylül 2021