Vakıf En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı 55 Yaş Sınır Temizlik Personeli

Vakıf En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı 55 Yaş Sınır Temizlik Personeli

İŞKUR üzerinden Vakıf 55 yaş sınır en az ilkokul mezunu personel alımı ilanı ile temizlik personeli alımı yapacak. Google arama önceliği ile haberi sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu personel alımı yapılması için  ilan yayımladı. Google arama önceliği ile yayımladığımız habere göre İstanbul Esenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 55 yaş sınır temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu.
www.kariyerkamu.com haberidir.


EN AZ İLKOKUL MEZUNU PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

**Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi istenmektedir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan diploma belgesinin aslı (noter tasdikli örneği / e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi)  istenmektedir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair  beyanı istenmektedir. 
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.


EN AZ İLKOKUL MEZUNU PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların mülakatın yapıldığı gün 18 yaşını tamamlamış, 55 yaşınI geçmemiş olması zorunludur
**personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilkokul mezunu olması zorunludur.     
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların son 6 aydir Esenler ilçesinde ikamet ediyor olması zorunludur.


EN AZ İLKOKUL MEZUNU PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

SYDV personel alımı ilanına başvurular 07.01.2022 - 09.01.2022 tarihleri arasında [email protected] internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır.
www.kariyerkamu.com haberidir. 

Son Başvuru Tarihi: 09 Ocak 2022

Popüler İlanlar