Vakıflar Genel Müdürlüğü Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü Bünyesine Personeller Alınıyor

 Vakıflar Genel Müdürlüğü Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü Bünyesine Personeller Alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanları ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğüne 20 kişi personel alınacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ilan ile vakfın Ayvalık Zeytin İşletmesine 1 kişi kamyon şoförü, 5 kişi salamura işçisi, 1 kişi zeytin teknikeri, 13 satış elemanı personeller alınacak.

Alınacak personellerin tamamında adayların T.C. vatandaşı olması gerekmekte olup Ayvalık Zeytinlikleri işletme Müd. Cennetayağı Mah. İstasyon cad. No:47 Edremit/ Balıkesir adresinde çalıştırılacak.

Personel alımı 31 Ocak 2020 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapılan başvurular sonrasında alınacak personel sayısının 4 katı asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacak. Kura çekimi sonrası 4 katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacak. Kura işlemleri 10 Şubat 2020 tarihinde saat 10:00 da Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müd. Adresinde yapılacak.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların isimleri Vakıflar Genel Müdürlüğü internet sitesinde ilan edilecek kimseye tebligat gönderilmeyecek.

Balıkesir İş İlanı

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü Kamu Personel Alım şartları;

Kamyon Şoförü 1 kişi personel alımında adayların kadın ve erkek lise mezunu olması, 18 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması, psikoteknik belgesine sahip olması SRC2 ve SRC4 belgesine sahip olması, 3 yıl mesleki deneyime sahip olması, Edremit/Balıkesir ikametli olması şartı bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005370062 olarak yayınlandı.

Salamura işçisi 5 kişi alımında adayların kadın ve erkek ilkokul mezunu olması, 18 ile 30 yaş aralığında bulunması, 3 yıl mesleki deneyimi olması(SGK Hizmet dökümü ile belgelenecek), Edremit/Balıkesir ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005370619 olarak yayınlandı.

Zeytin Endüstri Teknikeri 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek önlisans Bitkisel ve Hayvansal üretim bölüm mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, 1 yıl mesleki deneyimi olması(SGK Hizmet dökümü ile belgelenecek), KPSSP93 en az 60 puana sahip olması, Edremit/Balıkesir ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005370949 olarak yayınlandı.

Zirai Ürünler Satış Elemanı 4 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek lise mezunu olması, 18 yaş ile 45 yaş aralığında bulunması, B sınıfı ehliyet sahibi olması, Halk eğitim merkezi müdürlüklerinden alınan Gıda Hijyen Eğitim Belgesine sahip olması, zeytin, zeytinyağı kontrol yağı ve kalitesini ayırma konusunda resmi bir eğitim kurumundan zeytinyağı kalite, tadım kontrol belgesine sahip olması, kamu veya özel sektörde en az 1 yıl zirai ürünler satış elemanı olarak çalıştığına dair SGK hizmet döküm belgesi olması, alınacak bu personeller İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya illerindeki satış ofislerinde görevlendirilebilecek. İŞKUR iş ilan numarası 00005371154 olarak ilan edildi.

Zirai Ürünler Satış Elemanı 6 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek lisans mezunu olması, 18 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması, B sınıfı ehliyet sahibi olması, ÖSYM 2018 yılı KPSSP93 puanı en az 60 olması, Halk eğitim merkezi müdürlüklerinden alınan Gıda Hijyen Eğitim Belgesine sahip olması, zeytin, zeytinyağı kontrol yağı ve kalitesini ayırma konusunda resmi bir eğitim kurumundan zeytinyağı kalite, tadım kontrol belgesine sahip olması, kamu veya özel sektörde en az 1 yıl zirai ürünler satış elemanı olarak çalıştığına dair SGK hizmet döküm belgesi olması, Balıkesir ili Edremit ilçesinde ikamet etmesi, alınacak bu personeller İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya illerindeki satış ofislerinde görevlendirilebilecek. İŞKUR iş ilan numarası 00005371182 olarak ilan edildi.

Zirai Ürünler Satış Elemanı 3 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek ön lisans mezunu olması, 18 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması, ÖSYM 2018 yılı KPSSP93 puanı en az 60 olması, B sınıfı ehliyet sahibi olması, Halk eğitim merkezi müdürlüklerinden alınan Gıda Hijyen Eğitim Belgesine sahip olması, zeytin, zeytinyağı kontrol yağı ve kalitesini ayırma konusunda resmi bir eğitim kurumundan zeytinyağı kalite, tadım kontrol belgesine sahip olması, kamu veya özel sektörde en az 1 yıl zirai ürünler satış elemanı olarak çalıştığına dair SGK hizmet döküm belgesi olması, alınacak bu personeller İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya illerindeki satış ofislerinde görevlendirilebilecek. İŞKUR iş ilan numarası 00005371154 olarak ilan edildi.

Balıkesir iş ilanı olarak İŞKUR kamu alımına başvurmak isteyen adayların yukarıda belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020