Vestel Şirketler Grubu B Sürücü Belgeli Şoför Alımı

Vestel Şirketler Grubu B Sürücü Belgeli Şoför Alımı

Vestel Şirketler Grubu şoför alımı yapılması için iş ilanı yayımlandı. Tüm detayları ile haberimiz içeriğinde...

Vestel Şirketler Grubu  personel alımı ilanı yayımlandı. Vestel Şirketler Grubu tarafından yayımlanan ilanda İdari İşler Müdürlüğüne bağlı olarak yürütülen şirket süreçlerinde havuz şoförü olarak görevlendirilmek üzere şoför alınacağı bildirildi.

Genel Başvuru Şartları

**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kurumsal şirket ve kuruluşlarda en az 2 yıl şoförlük deneyimi bulunması gereklidir.
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların lise, önlisans veya lisans mezuniyeti bulunması gereklidir.
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların B sınıfı sürücü belgesi ile SRC ve psikoteknik belgelerine sahip  olması gereklidir.
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerliğini yapmış olması gereklidir. 
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm güçlü iletişim ve temsil yeteneği olması gereklidir. 
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların prezantabl, disiplinli ve sorumluluk sahibi olması gereklidir. 
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi gereklidir.
**Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

vestel-sofor-ilani.jpg

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
d - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
e - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
f - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
g - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
h – Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
i - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
j - Vestel Şirketler Grubu personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gereklidir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi kurum tarafından onaylanabilir

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 31.03.2021 olup başvurular www.vestelkariyer.com sitesi üzerinden yapılacaktır.
Aşağıdaki linkler üzerinden ilan metnine ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.
https://www.vestelkariyer.com/ilan/338

Son Başvuru Tarihi: 31 Mart 2021