Yapı ve Kredi Bankası Deneyimsiz Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Alıyor

Yapı ve Kredi Bankası Deneyimsiz Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Alıyor

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş personel  alımı ilanı yayımlandı. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından yayımlanan ilanda Müşteri Hizmetleri Temsilcileri alınacağı bildirildi.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş İstanbul iş ilanları ve Niğde iş ilanları kapsamında personel alımı için ilan yayımlamış olup ilanda Yapı ve Kredi Bankası’nın Müşteri Hizmetleri Temsilcileri  alınacağı duyurulmuştur. 

Başvuru Şartları

**YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların üniversitelerin 4 yıllık lisans mezunu olması gerekir.
**YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların deneyimsiz veya en fazla bir yıla kadar deneyimli olması gerekir.
**YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların süreçlerde aktif olarak kullanabilecek düzeyde MS Office uygulamalarına hakim olması gerekir
**YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların satış heyecanını şube ortamında yaşayabilmesi gerekir
**YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ikna stratejilerini hayatının bir parçası haline getirebilmesi gerekir.
**YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların sunduğu hizmeti çözüm odaklı yönetebilmesi olması gerekir
**YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b – YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
c – YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
d – YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
e – YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
f – YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gereklidir. (Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
g - YKB personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
h – YKB personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
i – YKB personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
j - YKB personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 24.04.2021 günü olup başvurular Kariyer Net sitesi üzerinden yapılacaktır.
İlan metnine linkten ulaşabilir 
https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-2108-231928
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 24 Nisan 2021