Yarseli Sulama Birliği İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Yarseli Sulama Birliği İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Yarseli Sulama Birliği tarafından yayınlanan personel alımı ilanında ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

Yarseli Sulama Birliği, yayınladığı ilanda beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı.

Yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 13 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004966205 olarak belirtilmiştir.

Sulama birliği beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Hatay Antakya’da ikamet ediyor olması ve A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Hatay Antakya Yarseli Sulama Birliği beden işçisi alımı için işe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 15 Mayıs 2019 tarihinde saat 09.00 – 10.00 arasında Yarseli Sulama Birliği’nde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2019