Yeni İlan İŞKUR ile Büyükşehir Belediye 93 Kamu Personeli Alıyor 

Yeni İlan İŞKUR ile Büyükşehir Belediye 93 Kamu Personeli Alıyor 

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan iş ilanı ile 93 kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Ltd. Şti tarafından İŞKUR kurum dışı kamu alım ilanları ile 93 Kamu personeli alımı yapılıyor.

Muğla Büyükşehir bünyesine alınacak personellerin tamamı daimi işçi olarak alınacak olup şartları taşıyan adayların başvurularını Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Ltd.Şti. ye aşağıdaki ilan başvuru tarihlerine göre başvurularını yapmaları gerekmekte.

Muğla İş İlanı

Muğla Büyükşehir Belediyesi

 Alınacak personeller ünvanlar bazında şöyle;

Harita Mühendisi 3 kişi alımında adayların tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte. Son başvuru 24 Şubat 2020 tarihidir.

Harita Teknikeri 3 kişi kamu alımında adayların tercihen en az 3 yıl tecrübesi olması, B sınıfı sürücü belgesi olması şartları bulunmakta. Son başvuru 24 Şubat 2020 tarihidir.

Elektronik Teknisyeni 4 kişi alımında adayların tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte, son başvuru 24 Şubat 2020 tarihidir.

Elektrik Teknisyeni 4 kişi, alımında adayların meslek lisesi mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte son başvuru 24 Şubat 2020 tarihidir.

Veteriner Hekim 2 kişi alımında adayların Veterinerlik Fakültesi mezunu olması tercihen menteşe ilçesinde ikamet etmesi şartı bulunmakta. Son başvuru 24 Şubat 2020 tarihidir.

Yol Süpürme Aracı Operatörü 1 kişi alımında E sınıfı sürücü belgesi sahibi olması, Zemin süpürme operatörlük belgesi sahibi olması yada başvuru yapmış 6 ay içerisinde belgeyi alabilecek durumda olması, tercihen Menteşe ilçesinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Son başvuru 21 Şubat 2020 tarihidir.

Makine Mühendisi 2 kişi alımında alınacak mühendisler Menteşe ve Marmaris ilçelerinde çalıştırılacak. Son başvuru 24 Şubat 2020 tarihidir.

Temizlik Görevlisi 15 kişi alımında personeller Menteşe, Yatağan, Marmaris ilçelerine çalışacak olup en az ilkokul veya ilköğretim mezunu olmak ve tercihen başvurulan ilçede ikamet ediyor olma şartları bulunmakta. Son başvuru 20 Şubat 2020 tarihidir.

Şehir Plancısı 1 kişi alımında alınacak personel Menteşe ilçesinde çalışacak ve adayların tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte son başvuru 21 Şubat 2020 tarihidir.

Temizlik İşçisi 12 kişi alımında alınacak personeller 5 kişi Menteşe, 3 kişi Milas, 2 Marmaris, 2 Fethiye ilçelerinde çalışacak, son başvuru 21 Şubat 2020 tarihidir.

Palamarcı 6 kişi alımında 5 kişi Marmaris, 1 kişi Bodrum ilçesine alınacak, en az ilkokul mezunu olmak, şartı bulunmakta son başvuru 20 Şubat 2020 tarihidir.

Sıhhi Tesisatçı 1 kişi alımında alınacak personel Menteşe ilçesinde çalıştırılacak, son başvuru 20 Şubat 2020 tarihidir.

Büro Memuru 4 kişi alımında personeller Menteşe İlçesinde çalıştırılacak ve son başvuru 14 Şubat 2020 tarihidir.

Oto Bakım Onarıcısı 2 kişi alımında personeller Ula ilçesinde çalıştırılacak ve son başvuru 19 Şubat 2020 tarihidir.

İnşaat Ustası 3 kişi alımında personeller Menteşe ilçesine alınacak. Personeller en az ilkokul mezunu olacak ve son başvuru 19 Şubat 2020 tarihidir.

Oksijen ve Elektrik Kaynakçısı 2 kişi alımında personeller Fethiye ve Ula ilçesine alınacak olup, son başvuru 19 Şubat 2020 tarihidir.

Lastik Tamircisi 1 kişi alımında alınacak personeller Ula ilçesinde çalıştırılacak olup, son başvuru 19 Şubat 2020 tarihidir.

Otobüs Kamyon Bakım ve Onarımcısı 1 kişi alımında alınacak personeller Ula ilçesine alınacak olup  son başvuru 19 Şubat 2020 tarihidir.

Ekskavatör Operatörü 2 kişi alımında alınacak personeller Ula ilçesine alınacak olup son başvuru 19 Şubat 2020 tarihidir.

Bilgisayar Teknisyeni 2 kişi alımında alınacak personeller Menteşe İlçesine Alınacak olup  son başvuru 18 Şubat 2020 tarihidir.

Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri 5 kişi alımında alınacak personeller Menteşe İlçesine alınacak olup son başvuru 18 Şubat 2020 tarihidir.

Elektrik Elektronik Teknisyeni 1 kişi, alımında adayların tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte ve son başvuru 18 Şubat 2020 tarihidir.

Elektrik Elektronik Mühendisi 1 kişi alımında adayların tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte ve son başvuru 18 Şubat 2020 tarihidir.

Bilgi Güvenlik Uzmanı 1 kişi alımında adayların fakülte Bilgisayar Mühendisliği veya Telekominikasyon bölüm mezunu olmaları, B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte ve son başvuru 18 Şubat 2020 tarihidir.

Bilgisayar Mühendisi 3 kişi alımında adayların B sınıfı sürücü belgesi olan, iyi seviyede teknik İngilizce seviyesine sahip olması gerekmekte ve son başvuru 18 Şubat 2020 tarihidir.

Yüzme Antrenörü 2 kişi alımında adayların en az lise mezunu olması, alanında en az 2. Kademe antrönörlük belgesi sahibi olması, tercihen Milas ve yatağan ikametli olmaları ve son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Sağlık Memuru Hemşire 3 kişi alımında adayların en lise mezunu olması, en az 2 yıl acil ve yoğun bakım tecrübesi bulunması,tercihen Menteşe, Ortaca, Datça ilçeleri ikametli olmaları ve son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Tiyatro Öğretmeni 1 kişi alımında alınacak personel Menteşe ilçesinde çalıştırılacak olup, son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Kemençe ve Kemane Sanatçısı ve Eğitmeni 1 kişi alımında adayların konservatuvar mezunu olmaları, tercihen en az 5 yıl deneyimli ve icra ettiği enstrümanın eğitimini verebilecek seviyede olması, son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Kaval ve Sipsi Sanatçısı ve Eğitmeni 1 kişi kamu alımında adayların konservatuvar mezunu olması, kullanmakta olduğu enstrümanı virtüöz derecesinde icra edebilmesi, 5 yıl deneyimli ve eğitim verebilecek derecede olması gerekmekte ve son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Bale Öğretmeni 1 kişi alımında alınacak personeller Menteşe ilçesine alınacak olup son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Dalgıç 1 kişi alımında adaylar en az lise mezunu olacak,balık adam yeterliliğinde profesyonel su altı adamı belgesine sahip olması gerekmekte ve son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Çocuk Bakım Elemanı 1 kişi alımında alınacak personel Marmaris ilçesine alınacak ve son başvuru 17 Şubat 2020 tarihidir.

Son Başvuru Tarihi: 24 Şubat 2020