Yeni İlan İstanbul Üniversitesi 58 Kamu Personeli Alımı İlanı

Yeni İlan İstanbul Üniversitesi 58 Kamu Personeli Alımı İlanı

Kamu Personel Alımları iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan resmi iş ilanı ile üniversite bünyesine 58 kamu personeli alımı yapılacak. Kariyer kamu ilan.

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan yeni kamu personel alım ilanı ile rektörlük bünyesine 58 personel alımı yapılacak. Alınacak kamu personelleri üniversitenin sağlık uygulama merkezlerinde ve sözleşmeli olarak çalıştırılacaklar.

İstanbul İş İlanı

İstanbul Üniversitesi

Başvuru yapacak kamu personel adaylarının,

Hemşirelik bölümü lisans mezunu olması,

2018 KPSS P3 puan türünden 50 ve üzeri puan almış olması,

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olması,

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması,

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmesi,

Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmaları gerekmekte olup 2018 KPSS-P3 puan türü esas alınacak,

5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Başvurular nasıl Yapılacak?

Başvurular 09 Nisan 2020 tarihine kadar pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden online olarak yapılacaktır. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Üniversite tarafından teyit edilecek.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacak. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacak.

İstanbul Üniversitesi 58 sağlık personeli kamu alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2020