Yeni İŞKUR İlanı ile Kamuya Forklift Operatörü Alımı

Yeni İŞKUR İlanı ile Kamuya Forklift Operatörü Alımı

Yapılan yeni İŞKUR iş ilanı ile lise forklift operatörü alınıyor. Yayınlanan lise mezun işçi alım ilanı içeriği haberimizde.

T.C. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı kamu işçi alımı ile bünyesine 1 kişi Forklift Operatörü kamu işçi alıyor. Alınacak kamu personelleri müdürlük bünyesine daimi ve iki ay deneme süreli olarak alınacaklar.

 Kamu Personelleri Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün İstanbul da Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş ve Orhantepe Mahallesi Tekel Caddesi No:6 Cevizli Kartal adresindeki işyerlerinde istihdam edilecekler. Müdürlük tarafından yol giderleri, yemek giderleri, giyim yardımı sosyal imkanları verilmekte.

Forklift Operatörü olarak alınacak 1 kamu İşçisi adaylarının en az lise mezun olması, adayların kadın erkek ilan tarihi itibariyle 18 yaşından büyük olması 35 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiği bulunmaması, Forklift kullanım ehliyetine sahip olması, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, dikkatli ve düzenli çalışan olması şartları bulunmakta.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005495382 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile başvurularını yapmaları veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları ilan edildi.

İŞKUR başvuru sonrasında belirlenen nihai liste için 22 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş İstanbul adresindeki Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde kura çekilişi yapılacak olup kura yeri değişimi halinde Darphane müdürlüğünün resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020