Yeni Sağlık Personeli Alımı İlanı!Adnan Menderes Üniversitesi Ülke Genelinden 108 Personel Alıyor

Yeni Sağlık Personeli Alımı İlanı!Adnan Menderes Üniversitesi Ülke Genelinden 108 Personel Alıyor

Kamu kurumları tarafından yapılan son iş ilanı Aydın Adnan Menderes ülke genelinden 108 kamu personeli alımı için başvuru kabul edecek. Kamu alımı ayrıntıları haberimizde.

Bugün yapılan resmi ilan ile Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesine 108 sözleşmeli Hemşire kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversite bünyesine alınacak 108 sağlık personeli alımında başvuru süresi 25 Mart 2020 ile 8 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak ve alınacak personel 657 sayılı devlet memurları kanununa göre sözleşmeli olarak istihdam edilecek.

Sağlık personeli 108 kamu alımında,

Eczacı,

Psikolog,

Diyetisyen,

Hemşire,

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri,

Paramedik,

Odyometri Teknikeri,

Tıbbi Sekreter,

Radyoterapi Teknikeri,

Acil Tıp Teknisyeni,

Yukarıdaki ünvanlarda 108 sağlık personeli alımı yapılacak.

Sağlık Personeli 108 Kamu Alımında Adaylarda Aranan Genel Şartlar Şöyledir;

Başvuracak adaylarda ilan ekinde belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıması,

2018 KPSS (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacak.

Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olması,

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1(bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Hükmüne uygun olması.

Başvuru İçin Gerekli Belge ve Başvuru Yeri;

Adayların başvurularını adu.edu.tr web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte 8 Nisan 2020 tarihi gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü, Kepez/AYDIN adresine şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurulardaki gecikmelerden sorumluluk kabul edilmeyecek.

Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacak. Başvuru Formu (Elektronik ortamda doldurulacaktır.),

Başvuruda İstenilen Belgeler;

 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi,

Öğrenim Belgesi,

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

1 Adet Resim,

Başvuracak adayların aranılan niteliklerde belirtilen nitelikleri ve çalışma sürelerini; çalışmış oldukları kurumun antetli kağıdı ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, Başmüdürlük veya Başhekimlik tarafından ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış yazı ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmekte.

Sağlık Personeli 108 kamu personeli alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 08 Nisan 2020