Yenişarbademli Belediyesi KPSS Şartsız 6 Personel Alımı Yapıyor

Yenişarbademli Belediyesi KPSS Şartsız 6 Personel Alımı Yapıyor

Yenişarbademli Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız personel alımı yapılacağı açıklandı.

Isparta Yenişarbademli Belediyesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan 6 personel alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 15 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004922469 olarak belirtilmiştir.

6 beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, en az ilköğretim en fazla önlisans mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Isparta ili Yenişarbademli ilçesinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

6 beden işçisi alımında alımlar mülakatla ve kura çekimiyle yapılacaktır. Kura 19 Nisan 2019 tarihinde Yenişarbademli Belediye Başkanlığı’nda çekilecektir. Mülakat ise 26 Nisan 2019 tarihinde yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2019