Yıldırım Belediyesi 30 Zabıta Memuru Alımı

Yıldırım Belediyesi 30 Zabıta Memuru Alımı

Yıldırım belediyesi(Bursa) sözlü sınav ile 30 zabıta memuru alımı yapıyor. Detaylar haberimizde…

Bursa yıldırım belediyesi 30 sözlü sınav ve KPSS taban puanı ile zabıta memuru alımı yapacağın ilan etti. KPSS P93 puan türünden yine en az 70 puan alan adaylar sınava ve zabıta memurluğu ilanına başvuru sağlayabilecekler. Aşağıda bahsi geçen iş ilanı ile ilgili özel şartlar sırası ile bildirilmiştir.

Gereken şartlar;

•    KPSS P3 puan türünde en az 70 puan almış

•    Aynı şekilde diğer kadro için başvuru yapmak isteyen adaylar KPSS P3 puan türünden en az 70 puan ile kendileri için başvuru yapabilmektedir.

•    20 kişi için başvuru şartları: Herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

•    10 kişi başvuru şartları: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

Başvuru yapmak isteyen adaylar ilan ile ilgili sözlü sınava başvuru sağlayabileceklerdir. Başvuru için gerekli belgeler nüfus cüzdan ve fotokopisi, diploma onaylı belgesi olmalıdır. Bu belgeleri başvuru yapmak isteyen adaylar kurumun internet adresinden yapabileceklerdir. Başvuru belgelerinin adaylar 24.08.2020 ve 28.08.2020 tarihleri arasında adaylar eksiksiz belgeler ile başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yanı zamanda Şükraniye Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Meydanı No: 2 adresine bizzat başvurular da kabul edilecektir. Sözlü ve uygulamalı sınav 21.09.2020 tarihi ile 23.09.2020 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru Kılavuzunu Görüntülemek için linki görüntüleyiniz.

Son Başvuru Tarihi: 28 Ağustos 2020